Instruksionet Si Ta Perdoresh Sistemin Auto Pelqyes Hap pas Hapi!

Hapi i pare, duhet te shkoni te kryefaqja e Auto Pelqyesit, dhe kliko te butoni i kuq qe lexon Kliko Ketu.

Pas kesaj, ajo do te hape nje faqe tjeter e cila do te te kerkoje te ndjekesh 2 hapa. Eshte e rendesishme qe te klikosh fillimisht ne butonin e pare per te lejuar aplikacionin te kete akses. Me pas kliko te butoni i dyte i cili do te gjeneroje nje token.

Nese e keni bere njeher hapin e pare, nuk eshte nevoja ta perserisni. Por nese jo, atehere klikoni mbi te, dhe me pas klikoni 3 here sic e kerkon.

Pasi ti lejoni akses aplikacionit, gjeja tjeter per tu bere eshte klikimi i butonit te dyte, dhe ai do te gjeneroje nje Token Aksesi per ju. Me pas kopjoje te gjithe linkun me siper.

Pasi te kopjoni token, shkoni te faqja kryesore, beni paste token dhe pastaj kycu. Tani do te shikoni nje liste me sherbimet tona, kliko tek ajo qe deshironi te perdorni dhe me pas klikoni te butoni Dergo i statusit, linkut, fotos, videos qe deshiron..

Shenime te rendesishme: Ka vetem disa kerkesa qe duhet ti plotesoni per te perdorur sherbimet!

  • Duhet te jeni +18 vjec.
  • Duhet te ndryshoni Facebook Followers Settings to Everybody
  • Statusin e postimit ne public qe te mund te merrni sherbimet..

Nese keni ndonje pyetje tjeter, mund te na kontaktoni. Do ju kthejme pergjigje sa me shpejte te mundemi.TAGS


hublaa, official liker, likelo, auto like, auto liker, followers, autoliker, fb auto liker, mg liker, autolike, fb liker, likes, facebook like, liker, auto like facebook, get likes, facebook auto liker, facebook likes, mg likers, fb autoliker, like facebook, facebook liker, facebook auto like, auto likes, likes facebook, autoshare, fbliker, how to get likes on facebook, autolikes, fb autolikers, likers, auto likes facebook, autolikers, facebook followers, likes for facebook, likesss, officialliker, fbautoliker, get likes on facebook, get facebook likes

RRETH NESH


Po vrisni mendjen si te merrni auto pelqime, komente, ndjekes ne facebook? Hublaa Official Liker i ka degjuar lutjet tuaja. Kjo eshte vecanerisht ajo qe bejme. Ne jemi nje sistem i automatizuar qe ju ofron sherbimet tona falas. E gjithe procedura eshte e thjesht dhe ju mund te filloni te merrni pelqime brenda sekondave. Pervece jemi nje sistem auto pelqimi, ne gjithashtu ofrojme sherbime te tjera si auto komente apo auto postime ne grupe facebooku, faqe facebooku apo ne murin e shokeve tuaj...
Lexo me shume